Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Právny servis

Právny servis je najdôležitejším krokom v procese predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti. 

Naša realitná kancelária A – Z Reality. s.r.o. zabezpečuje právne služby prostredníctvom Advokátska kancelária Mgr. Jozefa Vidu z Nových Zámkov, resp. v spolupráci Notárskeho úradu JUDr. Kataríny Nagyovej v Komárne, ako aj s ostatnými notárskymi úradmi. Všetci menovaní majú bohaté skúsenosti v obore realitné právo.  

Nakoľko sa pri obchodoch s nehnuteľnosťami sa bavíme veľakrát o celoživotných úsporách klientov, prípadne o niekoľkostotisícových sumách,  staviame sa k prípadom maximálnou vážnosťou. NIKDY nevyužívame zmluvy z internetu!  Zmluvy na internete môžu slúžiť ako šablóna pre právne zdatných ľudí.

Sú totiž všeobecné. Nakoľko každý jeden prípad je ojedinelý, je  potrebné k nim individuálne pristupovať. Je potrebné do nich zapracovať požiadavky zúčastnených  zmluvných strán ako aj  povinné ustanovenia, doplňujúce ustanovenia a dohody zmluvných strán, ktoré nie sú špecifikované zákonom.

Trúfate si na to? Ak nie, tak sme Vám plne k dispozícii. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo mailom. Právne služby zabezpečíme aj samopredajcom, ktorý chcú bezpečne previesť alebo nadobudnúť nehnuteľnosť.

Vsaďte na bezpečnosť a posuňte zodpovednosť na nás!